Marcel Janssen, Credion Zuid-Limburg

“Ik kan in een halve dag een solide aanvraag samenstellen”

Marcel Janssen van Credion Zuid-Limburg is al jaren een overtuigd gebruiker van de adviessoftware van Capsearch. Als pleitbezorger van het eerste uur was hij dan ook niet verbaasd, maar vooral blij toen bekend werd dat álle adviseurs bij Credion voortaan met Capsearch gaan werken. “Een logische stap,” aldus Marcel. “Bij Fyndoo werkte bijna iedereen met zijn eigen modelletjes ernaast. Dat hoeft nu niet meer.”

Gebruikersvriendelijk software
In de dagelijkse praktijk draait het bij Marcel om één ding: efficiëntie. “Tijdsdruk is bijna altijd een belangrijke factor bij onze klanten. Ik wil dus geen gedoe. Als iets niet werkt zoals het moet of ik heb een vraag, dan bel ik Capsearch en meestal is het snel opgelost. Dat werkt heel prettig.” Capsearch biedt hem de flexibiliteit om zijn werk op zijn eigen manier te doen: “Ik bepaal zelf welke informatie ik aanlever bij een financier. Onderdelen die niet van toepassing zijn, kan ik overslaan. Dat maakt het systeem heel gebruiksvriendelijk. Over het maken van aanvragen voor commercieel vastgoed is Marcel extra enthousiast: “Daarvoor kun je een snelle route kiezen. Je levert alleen de gegevens aan die noodzakelijk zijn. Dat bespaart enorm veel tijd.”  

Professioneel memorandum
Een ander sterk punt vindt hij de overzichtelijkheid van de software. “De ‘Zes Blokken’ geven direct inzicht in de voortgang van je aanvraag. Zo voorkom je dat je iets mist en zorg je ervoor dat financiers alle noodzakelijke informatie ontvangen.” Ook het eindresultaat mag er zijn: “Het memorandum ziet er professioneel uit. Mijn klanten zijn onder de indruk wanneer ik het met ze bespreek, en financiers geven geregeld complimenten. Ze zeggen dingen als: ‘Duidelijk verhaal, we kunnen er direct mee aan de slag.’ Hoe vollediger de aanvraag, hoe groter de kans dat een financier er direct mee aan de slag gaat.” 

Complexe aanvragen
De software bevat volgens Marcel ook handige tools voor meer complexe aanvragen. “Een organogram opbouwen voor de financier gaat snel en overzichtelijk. En als er meerdere entiteiten gekoppeld zijn aan een holding, dan kan ik die eenvoudig meenemen. Ook het toevoegen van jaarcijfers voor deze entiteiten is gemakkelijk.” Het grote voordeel? Tijdwinst. “Als ik over alle documenten beschik, kan ik in een halve dag een solide aanvraag samenstellen,” zegt Marcel. “Dat vind ik ontzettend efficiënt.” 

Goed werkend systeem
Tot slot merkt Marcel op dat Capsearch soms ’s avonds onderhoud pleegt aan de software. “Dat gebeurt gelukkig niet vaak, maar dan kun je er tijdelijk niet in. Als dat de prijs is voor een goed werkend systeem, dan neem ik dat graag voor lief.” Zijn boodschap aan collega’s is duidelijk: “Capsearch is adviessoftware waar je op kunt vertrouwen én tijd mee wint.”